Erişebilirlik - Ece İnşaat ~ yalıtım ve yapı kimyasalları ~ çözüm ortağınız...
Firmamız ve web uygulama geliştirme ekibi Kurumsal Hizmetler Yazılım & Mühendislik olarak kurumsal web sayfamızın oluşturulması sırasında tüm internet erişim araçları tarafından görüntülenebilir olması için çalışmalar yaptık. Bu çalışmalar kapsamında birçok internet tarayıcısı ve mobil cihazda testler yapıldı. Yapılan testler neticesinde web sayfasında özel geliştirmeler yapıldı.

Yapılan tüm çalışmalara rağmen web sayfasını gezerken bazı hatalar veya görüntülenme sorunları yaşayabilirsiniz. Web sayfası teknik grubu olarak bu hatalar en kısa sürede giderilecektir.

Sayfa Kısa Ulaşım Adları (Clean URL)
Web sayfasının içeriklerine kısa yoldan erişebilmeniz ve bölümlerin akılda kalıcılığını artırmak için tüm içerik bölümlerine kısa ulaşım adları hazırlandı.

Resimlerin Alternatif Metinleri
Görmezlerin de web sayfasını ziyaret ederek içeriklerden faydalanabilmeleri için resimlerin alternatif metinlerini text olarak hazırlandı. Ayrıca erişilebilirlik çalışmaları kapsamında özel verileri işaretleyerek veri tutarlılığı artırıldı.

Mobil Aygıt Desteği
Sayfa altyapısı mobil ayıtlarda da görüntülenebilmesi için tasarlandı.

World Wide Web Konsorsiyumu (W3C) tarafından belirlenen Web Erişilebilirlik öncelikleri (WAI) İçerik Erişilebilirlik İlkelerine uygun bir şekilde yapılandırıldı.

Web sayfasında bazı bölümlerde javascript (web uyglamaları yazılım dili) kullanılmıştır. Javascriptlerin çalışmaması işleyiş açısından doğrudan bir eksiklik yaratmamaktadır. Ancak sayfaları düzgün görüntüleyebilmek için browser'ınızın javascript desteğini açmanızı öneririz.

Küpçüler Mahallesi Küpçüler Caddesi No: 7/A 54200 Erenler / SAKARYA
Tel : +90 264 241 36 00Fax: +90 264 241 36 01Gsm: +90 530 969 69 45E-Posta: eceinsaat@eceinsaat.com
Web Tasarım | Greensoft®

Back to Top